Skup aut

Nasza firma płaci gotówką od ręki za każde auto na terenie województwa opolskiego.

Już nie musicie Państwo jeździć na giełdy, nie musicie przeglądać ogłoszeń i nie musicie poświęcać swojego cennego czasu.

Wystarczy, wypełnić formularz dając nam swoje dane, a nasz wykwalifikowany pracownik będzie czuwał nad wszystkim. nasza firma działa w szybkim tempie.

Do godziny czasu od wysłania informacji, nasz pracownik dokładnie wycenia samochód. Po otrzymaniu wyceny, podejmujecie Państwo decyzje o dokonaniu transakcji.

Skup Samochodów przyjedzie z gotówką pod Twój adres, bądź zaprosi Państwa do biura naszej firmy. Wszelkie formalności i opłaty pozostają po naszej stronie.

Często macie państwo pytania jakie samochody skupujemy?

- Otóż nasz komis kupi każde auto, które jest zarejestrowane w Polsce. Najbardziej interesują nas samochody w bardzo dobrym stanie. jak wiemy, nie każde auto jest zadbane - dlatego prowadzimy skup samochodów w każdym stanie.

Jedynym warunkiem kupna auta przez naszą firmę jest ważny przegląd techniczny. Jeśli chcecie sprzedać Państwo auta wystarczy wypełnić formularz i czekać na naszą wycenę.

Podczas rozmowy telefonicznej nie dokonujemy wyceny, gdyż do tego potrzebujemy więcej danych. Wyceny dokonuje nasz rzeczoznawca na podstawie przesłanych informacji. Telefon odbierze pracownik, który może Państwu udzielić jedynie infromacji o wycenie.

Dobrze, jeśli jest możliwość dołączenia kilku zdjęć. To na pewno ułatwi wycenę. Jeśli nie posiadacie Państwo fotografii pod ręką poradzimy sobie i bez tego, proszę wysłać bez zdjęć. Nasza firma podejmie się wyceny wszystkich pojazdów.

Informacja! Firma nie skupuje składaków oraz tzw.anglików.